דלת       דלתות פנים       דלתות כניסה       דלתות פלדה       דלתות אלומיניום
  דלתות הזזה מעץ       דלתות פנים מעוצבות       דלתות מעוצבות    
 

דלתות מעוצבות

 

דלתות מעוצבות

בחיינו אנחנו עוברים דרך סוגים רבים של דלתות מעוצבות. חלק מהדלתות מעוצבות מובילות לדברים חיוביים וחלק לדברים שליליים, אבל מה שבטוח, ברגע שעוברים דרך הדלתות מעוצבות חווים חוויות שאחרת לא היינו נחשפים אליהם.

ישנם אנשים שלא יוצאים מהבית אף פעם, אנשים שלא עוברים דרך דלתות מעוצבות כלל, לא מגלים דברים חדשים, לא עוברים הרפתקאות, פשוט נשארים מאחורי הדלתות מעוצבות המוכרות בד' אמותיהם ומעבירים כך חיים שלמים. האנשים הללו מסיבותיהם שלהם בוחרים להישאר תקועים.

 

דלתות מעוצבות

רובנו, גם אם יש בנו פחד מהלא מוכר, פחד ממה שיכול להסתתר מאחורי הדלתות מעוצבות, גם אם מכרסמת בתודעה שלנו המחשבה שאולי מה שמאחורי הדלתות מעוצבות שנגלות לפנינו, במסדרון החיים, פחות טוב מהמקום שאנחנו נמצאים בו היום, גם אז אנחנו נבחר לפתוח את הדלתות מעוצבות, לראות מה צופן לנו עתידנו. אנחנו מעדיפים את זה מאשר לקפוא על שמרינו.

לא כולם כמובן יבחרו לעבור דרך הדלתות מעוצבות שתפתחנה עבורם במהלך החיים, ואין צורך בכך, במסלול החיים, במבוך הזה שממשיך להסתעף ולהסתבך בכל רגע, ישנן מספיק דלתות מעוצבות, והחכמה היא להבין מתי כדאי לעבור דרך דלתות מעוצבות, לשלב הבא, לאפשרויות שהן מבטיחות לנו, ומתי עדיף לחכות למשהו טוב יותר.

החיים מלאים באפשרויות, בדלתות מעוצבות שניתן לעבור דרכן, וכל דלת ודלת טומנת בחובה אופציה להתקדמות, יכול להיות שהיא תוביל למשהו חיובי, יכול להיות שהיא דווקא תעכב, זה תלוי במה היא האופציה ומי הוא זה שמציע לך אותה, מי פתח את הדלת. ברגע שבנאדם עובר דרך מספיק דלתות מעוצבות, חיוביות ושליליות גם יחד, מניסיונו הוא כבר מחכים, הוא יודע מאילו דלתות מעוצבות להימנע ואילו דלתות מעוצבות נכונות עבורו. החיים מאלים בפניות ודלתות מעוצבות בלתי צפויות שיכולות לשנות לחלוטין את הכיוון אליו מועדות פנינו, החכמה היא לבחור בדלתות מעוצבות הנכונות עבורנו, כדי למצות את החיים הקצרים הללו עד תומם.