דלת       דלתות פנים       דלתות כניסה       דלתות פלדה       דלתות אלומיניום
  דלתות הזזה מעץ       דלתות פנים מעוצבות       דלתות מעוצבות    
 

דלתות פנים

 

דלתות פנים עץ או דלתות פנים פלסטיק?

בבואנו לשפץ את הבית, אחד הדברים שקשה ביותר לבחור הוא דלתות פנים לבית. קשה להבין למה. הסיבה לכך היא שרובנו איננו מייחסים חשיבות לדלתות פנים. כולנו חושבים שכל הדלתות פנים הן אותו דבר, ושאין כל השפעה לצורת הדלת, לצבעה או לעיצובה. אך לא כך הדבר. כל פרט באותן דלתות פנים יכול לשנות לאין שיעור את מראה הדלת, מראה החדר ואת מראה הבית כולו. המשמעות היא, שלא כל הדלתות פנים זהות, ושיש לבצע את ההחלטה באיזו דלת לבחור בצורה שקולה לאחר שהתלבטנו ולקחנו בחשבון את כל השיקולים.

דלתות פנים

לעיתים קרובות, לדלת יש רק שימוש פרקטי. הכוונה היא, שדלתות פנים בבתים עם המון דיירים, בדרך כלל משמשות בעיקר לשמירה על פרטיות. לעומת זאת, איזה הבדל יש בין דלתות פנים פלסטיק לבין דלתות פנים עץ? אנשים רבים אינם יודעים, כי דלתות פנים עץ הן דלתות פנים שמחזיקות לאורך זמן ארוך יותר. אם אתם מחפשים דלתות פנים שיישארו עמכם לאורך זמן, דלתות פנים עץ הן מה שאתם צריכים.

דלתות פנים עץ ניתן לצבוע ברגע שהן נסדקות או מתבלות. לא כך הדבר עם דלתות פנים פלסטיק. עליכם לקחת את כל זה בחשבון בבחירת דלתות פנים. דלתות פנים פלסטיק אינן נותנות את אותו מגע נעים כמו דלתות פנים עץ. הסיבה לכך היא שעץ הוא חומר מבודד. על כן, דלתות פנים עץ יתנו תחושה חמה גם בחודשי החורף הקרים. אם תרצו לצבוע את דלתות פנים הבית, תוכלו לעשות זאת במקרה שהתקנתם דלתות פנים עץ. לעומת זאת, צביעת פלסטיק תהיה בעייתית יותר, כיוון שפלסטיק אינו סופג צבע, ועץ דווקא כן